A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Волноваське професійно-технічне училище

Українська література

Дата: від до Скинути

Оптимізм, любов до природи, людини,  м’який гумор як риси індивідуального почерку Остапа Вишні в «Мисливських усмішках»: «Сом», «Як варити і їсти суп із дикої качки».

Тема: Оптимізм, любов до природи, людини,  м’який гумор як риси індивідуального почерку Остапа Вишні в «Мисливських усмішках»: «Сом», «Як варити і їсти суп із дикої качки».

14:24 07.06.2022

Остап Вишня. Трагічна творча доля українського гумориста, велика популярність і значення його усмішок у 1920-ті роки. Засоби гумору в усмішці «Моя автобіографія».

Тема: Остап Вишня. Трагічна творча доля українського гумориста, велика популярність і значення його усмішок у 1920-ті роки. Засоби гумору в усмішці «Моя автобіографія».

14:24 31.05.2022

Валер'ян Підмогильний. «Місто». Світовий мотив підкорення людиною міста, самоутвердження, інтерпретовані на національному матеріалі.

Тема: Валер'ян Підмогильний. «Місто». Світовий мотив підкорення людиною міста, самоутвердження, інтерпретовані на національному матеріалі.

14:16 10.05.2022

Юрій Яновський. “Майстер корабля”. Проблеми творення нової української культури, духовності української людини, символічність образів.

Тема: Юрій Яновський. “Майстер корабля”. Проблеми творення нової української культури, духовності української людини, символічність образів.

13:49 05.04.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора