A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Волноваське професійно-технічне училище

Зарубіжна література

Дата: від до Скинути

Габріель Гарсія Маркес. Життєвий і творчий шлях колумбійського письменника. Алегоричний сенс зображення історії родини Буендіа в художньому часі й просторі роману Г. Маркеса «Сто років самотності». Проблематика твору Г. Маркеса «Сто років самотності»

Тема: Габріель Гарсія Маркес. Життєвий і творчий шлях колумбійського письменника. Алегоричний сенс зображення історії родини Буендіа в художньому часі й просторі роману Г. Маркеса «Сто років самотності». Проблематика твору Г. Маркеса «Сто років самотності».

11:44 12.05.2022

Образи «маленьких людей»,  які опинилися в умовах фашистської системи. Ідеї людяності, добра, порятунку життя і культури. Книга як символ збереження духовності в жорстокому світі. Форми оповіді.

Тема: Образи «маленьких людей»,  які опинилися в умовах фашистської системи. Ідеї людяності, добра, порятунку життя і культури. Книга як символ збереження духовності в жорстокому світі. Форми оповіді.

11:44 05.05.2022

Маркус  Френк Зузак «Крадійка книжок». Короткі відомості про митця. «Крадійка книжок» - роман про Другу світову війну. Історія життя дівчинки Лізель Мемінгер. Викриття згубного впливу нацизму у творі.

Тема: Маркус  Френк Зузак «Крадійка книжок». Короткі відомості про митця. «Крадійка книжок» - роман про Другу світову війну. Історія життя дівчинки Лізель Мемінгер. Викриття згубного впливу нацизму у творі.

11:44 28.04.2022

Із літератури кінця ХХ – початку ХХІст. Постмодернізм – одне з найяскравіших літературних явищ другої половини ХХ ст., його теоретичні засади й художня практика. Милорад Павич. Утілення в оповіданні «Скляний равлик» рис постмодернізму. Варіанти фінал

Тема: Із літератури кінця ХХ – початку ХХІст. Постмодернізм – одне з найяскравіших літературних явищ другої половини ХХ ст., його теоретичні засади й художня практика. Милорад Павич. Утілення в оповіданні «Скляний равлик» рис постмодернізму. Варіанти фіналу твору як ознака стилю Павича.  

11:44 21.04.2022

Провідні тенденції драматургії ІІ половини ХХ ст. Формування «театру абсурду» як явища театрального авангарду 1950-1960 роках , його провідні ознаки. Жанрові новації. Значення іронії, гротеску у творах.

Тема:  Провідні тенденції драматургії ІІ половини ХХ ст. Формування «театру абсурду» як явища театрального авангарду 1950-1960 роках , його провідні ознаки. Жанрові новації. Значення іронії, гротеску у творах.

11:44 14.04.2022

Відображення моральної деградації людства. Символічний зміст образу янгола. Ідея прагнення до внутрішнього вдосконалення, морального відродження, повернення до вічних цінностей.

Тема:  Відображення моральної деградації людства. Символічний зміст образу янгола. Ідея прагнення до внутрішнього вдосконалення, морального відродження, повернення до вічних цінностей.

11:44 07.04.2022

Габріель Гарсія Маркес «Стариган із крилами».  Короткі відомості про митця, лауреата Нобелівської премії, специфіка «магічного реалізму» . Синтез реального та фантастичного в оповідання «Стариган із крилами».

Тема:  Габріель Гарсія Маркес «Стариган із крилами».  Короткі відомості про митця, лауреата Нобелівської премії, специфіка «магічного реалізму» . Синтез реального та фантастичного в оповідання «Стариган із крилами».

11:42 31.03.2022

Життєподібний сюжет і філософсько-символічний зміст твору Ернеста Хемінгуея «Старий і море». Образ Сантьяго. Ознаки притчі у повісті.

Тема: Життєподібний сюжет і філософсько-символічний зміст твору Ернеста Хемінгуея «Старий і море». Образ Сантьяго. Ознаки притчі у повісті.

10:58 24.03.2022

Ернест Хемінгуей. Життєвий і творчий шлях американського письменника. Особливості його поетики  і стилю. «Старий і море» - повість-притча про людину.

Тема: Ернест Хемінгуей. Життєвий і творчий шлях американського письменника. Особливості його поетики  і стилю. «Старий і море» - повість-притча про людину.

10:58 17.03.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора