A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Волноваське професійно-технічне училище

Зарубіжна література

Дата: від до Скинути

 Німецьке Просвітництво та його вплив на розвиток Європи. Йоганн Вольфганг Гете «Фауст». Віхи життя та значення діяльності Гете для світової культури. Історія створення трагедії «Фауст». Особливості композиції.

Тема:  Німецьке Просвітництво та його вплив на розвиток Європи. Йоганн Вольфганг Гете «Фауст». Віхи життя та значення діяльності Гете для світової культури. Історія створення трагедії «Фауст». Особливості композиції.

10:50 02.06.2022

Виклики сучасного світу. Значення літератури  та культури  для збереження миру й духовності. Роль вітчизняної перекладацької школи  для популяризації світової літератури  й формування українського читача

Тема:  Виклики сучасного світу. Значення літератури  та культури  для збереження миру й духовності. Роль вітчизняної перекладацької школи  для популяризації світової літератури  й формування українського читача

10:50 26.05.2022

Система образів ( пастух Сантьяго, Фатіма, Мельхиседек, Алхімік). Мотиви й образи світової культури у творі. Ознаки роману-притчі.

Тема:  Система образів ( пастух Сантьяго, Фатіма, Мельхиседек, Алхімік). Мотиви й образи світової культури у творі. Ознаки роману-притчі.

10:44 05.05.2022

Контрольна робота з тем «Перехід до модернізму. Взаємодія символізму та імпресіонізму в ліриці », «Драматургія кінця ХІХ – початку ХХст». (Тести)

Тема:  Контрольна робота з тем «Перехід до модернізму. Взаємодія символізму та імпресіонізму в ліриці », «Драматургія кінця ХІХ – початку ХХст». (Тести)

10:26 21.04.2022

Ідея одухотворення життя й відновлення втрачених зв’язків у драмі-феєрії «Синій птах». Особливості розвитку сюжету. Роль фантастики. Символіка образів. Трактування фіналу.

Тема:  Ідея одухотворення життя й відновлення втрачених зв’язків у драмі-феєрії «Синій птах». Особливості розвитку сюжету. Роль фантастики. Символіка образів. Трактування фіналу.

10:18 14.04.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора