A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Волноваське професійно-технічне училище

Федеріко Гарсія Лорка. Життя та творчість іспанського поета. Поезія. Синтез у творах міфології і фольклору з поетикою модернізму. «Балада про чорну тугу», « Гітара», « Газела про чорну смерть», « Касида про сон під зорями».

Дата: 05.11.2020 09:29
Кількість переглядів: 274

Дата: 06. 11.2020

Тема: Федеріко Гарсія Лорка. Життя та творчість іспанського поета. Поезія. Синтез у творах міфології і фольклору з поетикою модернізму. «Балада про чорну тугу», « Гітара», « Газела про чорну смерть», « Касида про сон під зорями».

Підручник: Зарубіжна література (рівень стандарту): підруч. для 10 кл. закладів загальн. середньої освіти/О.О. Ісаєва, Ж.В. Клименко, А.О. Мельник. – К:. УОВЦ «Оріон», 2018. – 240с.

https://pidruchnyk.com.ua/1256-zarubizhna-literatura-11-klas-nikolenko.html

 

Опрацювати тему: Федеріко Гарсія Лорка. Життя та творчість іспанського поета. Поезія. Синтез у творах міфології і фольклору з поетикою модернізму. «Балада про чорну тугу», « Гітара», « Газела про чорну смерть», « Касида про сон під зорями» ( опрацювати лекцію стор. 89-91).

Виконати:  Опрацювати лекцію, переглянути відео, скласти хронологічну таблицю життя і творчості письменника, зробити аналіз віршу « Гітара».

https://www.youtube.com/watch?v=9q9X5j-1Pg4

https://www.youtube.com/watch?v=MEFLxnxAAYo

 

Виконані завдання висилати на електонну адресу

http://olgazamaruy@ukr.net


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора