A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Волноваське професійно-технічне училище

Водій автотранспортних засобів

Водій автотранспортних засобів

Кожна галузь в силу специфіки процесів виробництва має певні особливості в організації праці свого персоналу. На автомобільному транспорті ці особливості пов'язані з водіями - основною категорією робітників на транспорті.

Професія водія пов’язана з історією розвитку транспортних засобів. Історично водії існували з моменту появи першого транспортного засобу. Зараз ми навіть уявити собі не можемо життя без транспорту та без людей, що працюють з машинами. На даний час  у нашій країні водій автотранспорту – одна з самих масових професій .

Умови праці.

Робоче місце - автомобіль є місцем підвищеної небезпеки. Від роботи водіїв багато в чому залежить виконання плану перевезень. Тому одним з найважливіших завдань є правильна організація праці водіїв.

Вимоги до індивідуально-психологічних особливостей водія.

Гарна фізична підготовка і витривалість, гарний окомір, слух, гарна реакція на рухомі об'єкти. Повинен володіти великим обсягом уваги, високою здатністю до концентрації та розподілу уваги, розвиненим наочно-образним мисленням, просторовою уявою. Висока емоційна стійкість, самовладання, дисциплінованість, відповідальність

Ринок праці:

Сільське господарство;

Автотранспортні підприємства;

Дорожньо-експлуатаційні управління;

Вантажні автомобільні перевезення.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора