A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Волноваське професійно-технічне училище

Отримана благодійна допомога

Волноваське професійно-технічне училище повідомляє про результати співпраці з міжнародними організаціями.

 

13 лютого 2021 року в рамках Програми ООН з відновлення та розбудови миру, за співпраці з Навчально-методичним центром ПТО у Донецькій області та за фінансової підтримки Уряду Японії, Волноваське професійно-технічне училище отримало обприскувач ОПК-2500 «Одіссей».

Новий обприскувач має ширину захвату – 18 метрів, оснащений системою контролю норми виливу робочої рідини «Bravo-180», має можливість регулювання висоти штанги навіть під час руху та відповідає всім сучасним вимогам.

Вартість обприскувача – 276310,59 грн.

 

03 березня 2021 року в рамках Програми ООН з відновлення та розбудови миру, за співпраці з Навчально-методичним центром ПТО у Донецькій області та за фінансової підтримки Уряду Японії, Волноваське професійно-технічне училище додатково отримало коток-подрібнювач (КРП-6).

Коток-подрібнювач призначений для подрібнення рослинних залишків після соняшнику, кукурудзи, стерні, вирівнювання і часткового мульчування поверхні поля. Подрібнення рослинних залишків і часткове мульчування ґрунту затримує випаровування вологи, регулює температуру поверхневого шару, стримує ріст бур'янів, захищає від вивітрювання, збагачує ґрунт органікою.

Вартість котка – 185000 грн.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора