A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Волноваське професійно-технічне училище

МІСЦЕ ШАНИ ТА ВДЯЧНОСТІ

24 лютого 2022 року розпочалася повномасштабна війна українського народу проти російського агресора. О 04.00 ранку 24 лютого на світ з’явилася нова нація. Нація, яка не втекла, не здалася та не забула.

З перших днів російсько-української війни українці стали на захист незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

Російські війська обстрілювали та знищували об’єкти інфраструктури, проводили масовані обстріли житлових районів українських міст та сіл, які тимчасово зайняли.

Захисники і захисниці щоденно проявляють небачений героїзм і неймовірну звитягу у боротьбі з ворогом. У кривавих боях народжуються нові герої, люди, які сьогодні творять історію своїми вчинками, віддаючи своє життя за вільну, єдину, незалежну Україну.

Сьогодні Україна ефективно стримує російський збройний напад завдяки зусиллям на військовому, дипломатичному, інформаційному фронтах. Ми боротимемося до звільнення від окупанта останнього сантиметра української землі, доки вся Україна не пофарбується в жовто-блакитний колір. Хто міг передбачити, що справжній героїзм світу покажуть не на сторінках книг чи кінотеатрів, а в новинах про боротьбу українців за свою свободу та незалежність Батьківщини.

Неможливо говорити про героїзм і не згадати насамперед захисників Маріуполя, які тримали оборону в облозі протягом 86 днів. Лише після майже тримісячної оборони захисники отримали наказ зберегти життя особового складу, після чого їх евакуювали. Нараз герої України знаходяться у полоні, а операція з їх визволення ще триває.

У перші дні повномасштабної війни у мережі почали з’являтися перші повідомлення про неймовірного пілота, який збивав десятки ворожих літаків. Виявилося, що Привид Києва – це збірний образ пілотів 40-ї бригади Тактичної авіації Повітряних Сил.

Основні військові перемоги за 6 місяців, за якими стоїть неймовірний героїзм наших захисників та захисниць:

- Деокупація Київщини та Чернігівщини

- Затоплення крейсера «Москва»

- Удари  по Антонівському мосту

- Звільнення о. Зміїний

- Удар по авіабазі в Криму

- Далі буде…

Героями війни є всі наші військові. Ці ангели боронять українську землю та наше з вами життя. Ми вкотре згадуємо жінок на війні, які нещадно нищать окупанта, лікарів, які тримають оборону за військовими.

Коли ворог прийшов на поріг нашого дому, справжні патріоти стали на захист своєї Батьківщини. Але, нажаль, багато з них поклали на жертовний вівтар війни своє життя.

…Герої не вмирають, герої поміж нас,

Вони нас захищають, коли приходить час.

Герої не вмирають, вони завжди живуть,

У себе я питаю, чого так рано йдуть…

На прикладі їхніх героїчних вчинків будуть виховуватися багато поколінь українців – відважних, гордих, сміливих, вільних і щасливих мешканців незалежної країни.

Щира подяка нашим захисникам та захисницям, нашим мужнім чоловікам та відважним жінкам, що встали на захист нашої Батьківщини! Ви – наша надійна опора держави. Затишок наших будинків і спокій близьких у Ваших надійних руках. Спасибі вам за те, що ризикуєте своїм життям заради миру та цілісності нашої держави, за те, що Ви - наш надійний тил. І ми неодмінно здобудемо перемогу над лютим ворогом, захищаючи нашу волю, незалежність та свободу всі разом!

Велика подяка нашим захисникам України, які нині виборюють наше право жити у європейській, вільній та самостійній державі. Міць Збройних Сил є запорукою існування держави, вільного життя кожного з нас.

Від щирого серця бажаємо всім вам міцного здоров’я, мирного ясного неба та віри у славне майбутнє нашої рідної України! Нехай сили ваші міцнішають, а віра у перемогу ніколи не покине Ваше хоробре серце. Сильного Вам вольового характеру, спритності та стійкості. Ви – наша гордість, Ви – наші герої! Чекаємо вас вдома живими і неушкодженими!

Слава Україні!!!

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора