A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Волноваське професійно-технічне училище

Тема уроку: Табличний процесор Microsoft Excel 2007.

Дата: 19.10.2021 08:14
Кількість переглядів: 126

Тема уроку: Табличний процесор Microsoft Excel 2007.

Зробити конспект.

Excel - це додаток із класу електронних таблиць, що входить до складу пакета Microsoft Office.

Excel використовується для створення фінансових звітів, зведень, бюлетенів, діаграм, проведення нескладних статистичних ро- зрахунків. Особливістю електронних таблиць є автоматичне перерахування всіх формул при зміні вихідних даних. 

Документ Excel називається книгою. Кожна книга складається з аркушів. За замовчуванням їх три, але кількість аркушів можна змінювати. Кожен аркуш складається зі стовпців і рядків. Перетинання стовпців і рядків утворює комірку. Розміри аркуша практично не обмежені, а саме на аркуші міститься 256 стовпців і 65536 рядків. Комірка - це мінімальна одиниця інформації і форматування в Excel. В комірки вводиться вихідна ін- формація, що включає числа, текст, формули, діаграми і інші об'єкти. В ній же відображаються результати розрахунку.

В Excel використовується два стилі адресації комірок (посилань): стиль А1 і стиль R1C1. За замовчуванням Excel використає стиль посилань A1. У цьому стилі стовпці нумеруються буквами латинського алфавіту від А до ІV, рядки - номерами від 1 до 65536. Таким чином, кожна комірка має адресу, що складається з букв і цифр, на- приклад, С8 або AD15. У стилі R1C1 цифрами нумеруються як рядки, так і стовпці. У цьому стилі Excel указує положення комірки буквою "R", за якою йде номер рядка, і буквою "C", за якою йде номер стовпця. Наприклад, у стилі R1C1 осередок С8 буде мати адресу R8С3. Цей стиль посилань корисний при обчисленні положення стовпців і рядків у макросах. Вибір стилю посилань здійснюється в меню Office Параметри Excel Формули.

Діапазоном називається прямокутна область підряд розташованих комірок. Діапазони використовуються для групових операцій. Кожен  діапазон має адресу, що складається з адреси першої (лівої верхньої) і останньої (ниж- ньої правої) комірок, розділених двокрапкою. Наприклад, E8:G13. 

Область даних - це частина аркуша, що містить дані. Наприклад, від A1 до G24. 

Робоча область - це набір книг, що забезпечує роботу з ними як з одним файлом.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора