A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Волноваське професійно-технічне училище

«Шістдесятництво» як явище культурологічне й соціальне. Його зв’язок із дисидентським рухом. Ідейно-стильове розмаїття, тематична й формотворча новизна. В. Симоненко. Творча біографія митця. Традиційність його лірики.

Дата: 17.02.2021 08:20
Кількість переглядів: 200

 

Дата: 17.02.2021

Тема: «Шістдесятництво» як явище культурологічне й соціальне. Його звязок із дисидентським рухом. Ідейно-стильове розмаїття, тематична й формотворча новизна. В. Симоненко. Творча біографія митця. Традиційність його лірики.

Підручник: Українська література (рівень стандарту): підручник для 11 кл. закл. загальн. середн. освіти/ О. Авраменко. – К.: Грамота, 2019. – 256 с.

https://pidruchnyk.com.ua/1237-ukrliteratura-avramenko-11klas.html 

Опрацювати тему: «Шістдесятництво» як явище культурологічне й соціальне. Його звязок із дисидентським рухом. Ідейно-стильове розмаїття, тематична й формотворча новизна. В. Симоненко. Творча біографія митця. Традиційність його лірики ( опрацювати лекційний матеріал). 

Виконати:  Опрацювати лекцію, нотатки записати у зошити, скласти хронологічну таблицю життя та творчості В. Симоненка, аналізувати його вірш «Задивляюсь у твої зіниці…».

https://www.youtube.com/watch?v=culTEfBYFqw

https://www.youtube.com/watch?v=ySfxzAQaYWw

Виконані завдання  висилати на електронну адресу

olgazamaruy@ukr.net


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора