A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Волноваське професійно-технічне училище

Німецькомовна поезія Пауль Целан «Фуга смерті». Віхи життя і творчості Пауля Целана. «Фуга смерті» один з найвідоміших творів про Голокост. Художнє новаторство митця, ключові метафори як відтворення жахливої реальності Освенціму. Прийом протиставленн

Дата: 22.02.2021 08:56
Кількість переглядів: 553

Дата: 22. 02.2021

Тема: Німецькомовна поезія Пауль Целан «Фуга смерті». Віхи життя і творчості Пауля Целана. «Фуга смерті» один з найвідоміших творів про Голокост. Художнє новаторство митця, ключові метафори як відтворення жахливої реальності Освенціму. Прийом протиставлення. Провідні мотиви та їхня роль у творі.

Підручник: Зарубіжна література (рівень стандарту): підруч. для 10 кл. закладів загальн. середньої освіти/О.О. Ісаєва, Ж.В. Клименко, А.О. Мельник. – К:. УОВЦ «Оріон», 2018. – 240с.

https://pidruchnyk.com.ua/1256-zarubizhna-literatura-11-klas-nikolenko.html

Опрацювати тему:  Німецькомовна поезія Пауль Целан «Фуга смерті». Віхи життя і творчості Пауля Целана. «Фуга смерті» один з найвідоміших творів про Голокост. Художнє новаторство митця, ключові метафори як відтворення жахливої реальності Освенціму. Прийом протиставлення. Провідні мотиви та їхня роль у творі ( опрацювати лекційний матеріал стор. 134-137).

 

Виконати:  Опрацювати лекційний матеріал, прочитати роман вірш «Фуга смерті», зробити його аналіз, нотатки записати у зошити, переглянути відео з теми.

https://www.youtube.com/watch?v=zcugbo2Pqqk

Виконані вправи вислати на електонну адресу

olgazamaruy@ukr.net

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора