A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Волноваське професійно-технічне училище

Розвиток романтизму в США, видатні представники. Волт Вітмен та його збірка «Листя трави». Місце Вітмена в літературному процесі США. Особливості світобачення митця.

Дата: 11.12.2020 09:18
Кількість переглядів: 995

Дата: 11. 12.2020

Тема: Розвиток романтизму в США, видатні представники. Волт Вітмен та його збірка «Листя трави». Місце Вітмена в літературному процесі США. Особливості світобачення митця.

Підручник: Зарубіжна література (рівень стандарту): підруч. для 10 кл. закладів загальн. середньої освіти/О.О. Ісаєва, Ж.В. Клименко, А.О. Мельник. – К:. УОВЦ «Оріон», 2018. – 240с.

http://https://pidruchnyk.com.ua/1143-zarubizhna-10-klas-isaeva-standart.html

Опрацювати тему: Розвиток романтизму в США, видатні представники. Волт Вітмен та його збірка «Листя трави». Місце Вітмена в літературному процесі США. Особливості світобачення митця ( опрацювати лекційний матеріал стор.98-105).

Виконати: Опрацювати лекцію, визначити основні періоди розвитку американського романтизму, скласти хронологічну таблицю життя та творчості Волта Вітмена. Визначити головну тему та ідею збірки «Листя трави», нотатки записати у зошити, переглянути експрес-урок.  

https://www.youtube.com/watch?v=FdI9xBUxCb0

Виконані завдання висилати на електронну адресу

olgazamaruy@ukr.net

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора