A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Волноваське професійно-технічне училище

Генріх Белль «Подорожній, коли ти прийдеш у Спа…». Життєвий і творчий шлях письменника. Засудження антигуманної сутності Другої світової війни, її руйнівних наслідків для людства в оповіданні «Подорожній, коли ти прийдеш у Спа…».

Дата: 01.02.2021 09:52
Кількість переглядів: 491

Дата: 01. 02.2021

Тема: Генріх Белль «Подорожній, коли ти прийдеш у Спа…». Життєвий і творчий шлях письменника. Засудження антигуманної сутності Другої світової війни, її руйнівних наслідків для людства в оповіданні «Подорожній, коли ти прийдеш у Спа…».

Підручник: Зарубіжна література (рівень стандарту): підруч. для 10 кл. закладів загальн. середньої освіти/О.О. Ісаєва, Ж.В. Клименко, А.О. Мельник. – К:. УОВЦ «Оріон», 2018. – 240с.

https://pidruchnyk.com.ua/1256-zarubizhna-literatura-11-klas-nikolenko.html

Опрацювати тему:  Генріх Белль «Подорожній, коли ти прийдеш у Спа…». Життєвий і творчий шлях письменника. Засудження антигуманної сутності Другої світової війни, її руйнівних наслідків для людства в оповіданні «Подорожній, коли ти прийдеш у Спа…» ( опрацювати лекційний матеріал стор. 130-131).

Виконати:  Опрацювати конспект, занотувати у зошити основні етапи життя та творчості Белля, читати його оповідання  «Подорожній, коли ти прийдеш у Спа…», переглянути відео до теми.

https://www.youtube.com/watch?v=Ex4euYPTEI0

 

Виконані вправи вислати на електонну адресу

olgazamaruy@ukr.net

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора