Тема уроку 3.3. "Пошук файла. Додаткова інформація про файл. Використання різних шрифтів."
ТЕМА 3. ТЕКСТОВИЙ РЕДАКТОР MICROSOFT WORD
Тема уроку 3.3. "Пошук файла. Додаткова інформація про файл. Використання різних шрифтів."
План лекції
1. Пошук файла. Додаткова інформація про файл.
2. Використання різних шрифтів.
1. Пошук файла. Додаткова інформація про файл.
Пошук файлів та папок, здійснюється в результаті виконання послідовності команд меню Файл?Поиск(рис. 1), або за допомогою головного меню (кнопка “Пуск”, командаНайти?Файлы и папки). В діалоговому вікні Найти (рис. 2,3) здійснюється введення та відбір параметрів для пошуку.
+
Рис. 1 Вибір команди Найти
Рис.2. Встановлення характеристик об’єкта (об’єктів) для пошуку
Рис. 3. Відбір характеристик об’єкта (об’єктів) для пошуку
Виклик російськомовної довідкової системи здійснюється в результаті виконання послідовності команд меню Справка?Центр справки и поддержки, або за допомогою головного меню (кнопка “Пуск”, командаСправка).
2. Використання різних шрифтів.
1. Кожен шрифт (гарнітура + написання) має одне змістове навантаження. Для сталої гарнітури традиційними (щонайменше з XIX ст.) є такі:
• напівжирний шрифт - назви структур документа;
• курсив - логічний наголос, зокрема для формулювання основних положень, означень тощо;
• “прямий” (звичайний) - основний масив інформації.
2. Текст, що сприймається або використовується у психологічно напруженій нестандартній ситуації, треба подати гарнітурою зі спрощеним алгоритмом розпізнавання (sans sheriff - без рисочок-шерифів у написанні літер), наприклад, Arial. Такими є інструкція з правил безпеки, нормативний акт, угода з правовими чи майновими наслідками, умови олімпіадних завдань тощо.
3. Уникайте використання понад трьох різних шрифтів на сторінці (слайді). Інакше читач передчасно втомиться, постійно виконуючи задачу вибору алгоритму розпізнавання шрифту. Виняток становить інструкція з використання шрифтів.
4. Математичні формули подаються гарнітурою, близькою до Times New Roman, причому всі змінні - курсивом, а решта - дужки, знаки математичних дій, усталені назви функцій (sin, cos, sign тощо) - звичайним “прямим” шрифтом.
Увага! Погано розроблена і виконана презентація залишить аудиторію холодною, незважаючи на багаточисельні яскраві ілюстрації, відеокліпи та гіперпосилання. З іншого боку, добре продумана, і водночас проста презентація не залишить байдужим самого втомленого глядача, навіть якщо для її створення скористалися одним шрифтом.
1. Ознайомитись з текстом лекції
2. Зробити конспект
3. Дати відповіді на запитаня:
1) Що потрібно зробити Для створення нового документа?
2) Що необхідно зробити Для збереження документа?
4. Зроблену роботу надіслати на пошту Galitskaya_Taxa1994@ukr.net