A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Волноваське професійно-технічне училище

Благодійна акцію “Смілива гривня”

Дата: 15.09.2022 19:03
Кількість переглядів: 128

      З метою збору коштів на допомогу Збройним Силам України Національний банк України організував благодійну акцію “Смілива гривня”, яка передбачає збір монет номіналами 10, 50 копійок, а також 1, 2, 5 та 10 гривень. На сьогодні понад 14 млрд таких монет перебуває в обігу на загальну суму 5,09 млрд грн.

Пункти збору монет відкриті у відділеннях банків-партнерів, детальніше про пункти прийому можна дізнатися за посиланням: https://promo.bank.gov.ua/brave-hryvnia/#rahunok

Банки отримують монети від населення та перераховують ці благодійні внески на спецрахунок Національного банку України на підтримку Збройних Сил України.

Мета проведення акції – зібрати кошти на допомогу Збройним Силам України та дати можливість українцям зробити свій внесок у перемогу, адже навіть найменша пожертва є важливою для наближення нашої перемоги б боротьбі з ворогом за незалежність і цілісність України. Також завдяки акції ми хочемо підтримати патріотичний дух українців та поширити культуру благодійності, особливо серед дітей та молоді.

Термін проведення благодійної акції “Смілива гривня” – з 01 серпня до 31 жовтня 2022 року.

Надаємо посилання на інформаційні матеріали акції:

1) інструкція, яка допоможе організувати збір коштів в начальних закладах: http://surl.li/cqhkw;

2) реєстраційна форма для участі в акції (для отримання електронної грамоти про участь колективу в акції): http://surl.li/cqhjz

3) сайт акції: https://promo.bank.gov.ua/brave-hryvnia/;

У разі виникнення запитань щодо проведення акції звертайтеся до Тетяни Машлаковської, головного експерта управління зв’язків з громадськістю та фінансової обізнаності Департаменту комунікацій Національного банку України (Tetiana.Mashlakovska@bank.gov.ua), Лесі Войтицької, начальника управління зв’язків з громадськістю та фінансової обізнаності Департаменту комунікацій Національного банку України (Lesia.Voitytska@bank.gov.ua). Сподіваємося на плідну співпрацю для наближення нашої перемоги!

СЛАВА УКРАЇНІ!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора