A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Волноваське професійно-технічне училище

В рамках ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРОГРАМИ МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ’Я «ТИ ЯК?»

Дата: 17.11.2023 22:21
Кількість переглядів: 37

В рамках ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРОГРАМИ МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ’Я «ТИ ЯК?»
          Турбота про себе завжди на часі, аби кожен міг відповісти собі на питання — «Що таке ментальне здоров’я та як я можу покращити свій стан?»
        Піклування про своє ментальне здоров'я є дуже важливим аспектом загального добробуту. Це означає усвідомлене та активне ставлення до свого психічного благополуччя. Існує безліч способів, які можуть допомогти піклуватися про своє ментальне здоров'я.

Ось кілька важливих кроків:

  • Самоспостереження: спостерігайте за своїми почуттями та емоціями. Важливо визнавати свої емоції та давати їм проявлятися, а не приховувати чи пригнічувати.
  • Здоровий спосіб життя: правильне харчування, регулярна фізична активність та достатній сон грають важливу роль у піклуванні про ментальне здоров'я. 
  • Самопідтримка: практикуйте техніки самопідтримки, такі як медитація, йога, релаксація або дихальні вправи, що допомагають знайти спокій та зменшити стрес.
  • Соціальні зв'язки: будьте відкритими до спілкування, діліться своїми почуттями з близькими людьми та шукайте підтримку в родині та друзях.
  • Самовдосконалення: постійно навчайтеся і розвивайтесь. Нові знання та навички можуть підвищити вашу стійкість та самоповагу.
  • Прогулянки: намагайтесь проводити достатньо часу на свіжому повітрі. Природа може бути великим джерелом відновлення та релаксації.
  • Самопізнання: працюйте над пізнанням самого себе. Розуміння ваших цінностей, переконань та цілей допоможе вам зосередитися на тому, що важливо для вас.
  • Професійна допомога: якщо відчуваєте, що не можете впоратися зі стресом чи емоційними труднощами самостійно, не соромтеся звертатися до професійного психолога чи психіатра.

Піклування про себе - це про активне ставлення та відповідальність щодо свого ментального здоров'я, що включає в себе фізичні, емоційні та соціальні аспекти. 
НЕ ГАЙТЕ ЧАС, РОБІТЬ ПЕРШІ КРОКИ ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ СВОГО МЕНТАЛЬНОГО БЛАГОПОЛУЧЧЯ ВЖЕ СЬОГОДНІ.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора