A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Волноваське професійно-технічне училище

Роман «Майстер і Маргарита» як роман-лабіринт із складною філософською проблематикою. Культурні та літературні джерела твору. Взаємодія 3-х світів у творі: світ радянської дійсності, біблійної давнини та фантастичної «дияволіади».

Дата: 04.11.2021 10:28
Кількість переглядів: 258

Дата: 04.11.2021

Тема:  Роман «Майстер і Маргарита» як роман-лабіринт із складною філософською проблематикою. Культурні та літературні джерела твору. Взаємодія 3-х світів у творі: світ радянської дійсності, біблійної давнини та фантастичної «дияволіади».

Підручник: Зарубіжна література (рівень стандарту): підруч. Для 11 кл. закл. загальн. Серед. Освіти/ Ольга Ніколенко, Людмила ковальова, Людмила Юлдашева, Дмитро Лебідь, Катерина Ніколенко. – К.: Грамота, 2019. – 192с.

https://pidruchnyk.com.ua/1256-zarubizhna-literatura-11-klas-nikolenko.html

 Опрацювати тему: Роман «Майстер і Маргарита» як роман-лабіринт із складною філософською проблематикою. Культурні та літературні джерела твору. Взаємодія 3-х світів у творі: світ радянської дійсності, біблійної давнини та фантастичної «дияволіади» (стор. 52-54).

Виконати: Опрацювати лекційний матеріал, переглянути презентацію з теми, зробити конспект, читати роман «Майстер і Маргарита», звернути увагу на взаємодію 3-х світів у романі, вміти охарактеризувати кожен з них.

https://www.youtube.com/watch?v=L2JwnS4uQaI

 

Виконані завдання висилати на електронну адресу

olgazamaruy@ukr.net


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора