A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Волноваське професійно-технічне училище

Новини

Дата: від до Скинути

Благодійна акцію “Смілива гривня”

      З метою збору коштів на допомогу Збройним Силам України Національний банк України організував благодійну акцію “Смілива гривня”, яка передбачає збір монет номіналами 10, 50 копійок, а також 1, 2, 5 та 10 гривень. На сьогодні понад 14 млрд таких монет перебуває в обігу на загальну суму 5,09 млрд грн.

19:03 15.09.2022

Вітаємо з Днем знань!

Вітаємо з Днем знань! Нехай цей рік почнеться вдало і проходить успішно, нехай кожен день знаменується хоч навіть і маленькою, та перемогою, нехай отримані знання і навички відкривають перед Вами нові двері до мрій, інтересів та рекордів.

09:11 01.09.2022

З Днем Незалежності України!

Шановні друзі! Сьогодні надзвичайний для нашої Країни день - День Незалажності! З кожним роком поглиблюється усвідомлення важливості цієї дати для нас та наших нащадків. За ці роки було багато зроблено, змінено, досягнуто. Саме українці показали світові як потрібно боротись за свої права і свободу. Незалежність для нас не пустий звук. Восьмий рік триває війна. Війна за збереження наших кордонів, за можливість бути українцем. Пам'ятаймо тих, хто здобув вічне життя в боях! Шануймо тих, хто і зараз відзначає це свято в окопах! Важливо, щоб кожен з нас на своєму місці робив все можливе для розвитку України. Ми є сьогодення нашої Держави, її сила і воля! Віримо в мирне і заможне майбутнє! Любимо тебе, рідна Земле! Зі святом, УКРАЇНО!!!

08:00 24.08.2022

Вітаємо Вас із закінченням 2021-2022 навчального року.

Дорогі здобувачі освіти та випускники! Шановні викладачі та батьки! Вітаємо Вас із закінченням 2021-2022 навчального року – такого непростого та тривожного! Війна внесла свої корективи у плани та мрії, кинула виклик у наше повсякденне життя! Та не дивлячись на ці складнощі, Ви справилися із усіма випробуваннями гідно. Бажаємо усім залишатися живими та здоровими, здобувачам освіти – спокійних та мирних канікул, випускникам – успішно скласти тести, вступити у вищі навчальні заклади, або знайти омріяну роботу та самореалізуватися у житті! Терпіння , мудрості , оптимізму, віри у те, що все буде Україна!

15:08 30.07.2022

З Днем вишиванки!

Вишиванка – це не просто одяг чи вбрання українців! Вона як символ Батьківщини, дзеркало народної душі. Вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь, що не переривається віками. Колектив Волноваського професійно-технічного училища вiтає усіх Вас з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки!

13:30 19.05.2022

Правила внутрішньої академічної мобільності учнів закладів професійної освіти під час воєнного стану.

Міністерство освіти і науки затвердило правила внутрішньої академічної мобільності учнів закладів професійної освіти під час воєнного стану, відповідний наказ заюстовано 20 квітня 2022 року за №437/37773 bit.ly/3w9p5xo.

09:25 06.05.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора