A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Волноваське професійно-технічне училище

Новини

Дата: від до Скинути

День рідної мови.

Рідна мова є важливим елементом культурної та національної свідомості людини. Вона не просто засіб спілкування, а історія народу, його світогляд. Вона є найсильнішим інструментом збереження і розвитку нашого матеріального й духовного спадку. Свято української мови - одне з найцінніших надбань, які створили й залишили нам наші попередники. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато з того, чим може пишатися наш народ. Як море починається з річки, так українське слово – з писемності.

15:01 21.02.2022

З нагоди Дня єднання було проведено заходи із забезпечення медіаграмотності серед здобувачів освіти та їх батьків з питань протидії гібридним загрозам, інформаційно-пропагандистському впливу.

З нагоди Дня єднання в Волноваському професійно-технічному училищі було проведено заходи із забезпечення медіаграмотності серед здобувачів освіти та їх батьків з питань протидії гібридним загрозам, інформаційно-пропагандистському впливу. Також розглянули такі питання: "Як поводити себе у разі надзвичайної ситуації або війни" та "Як діяти у кризовій ситуації".

15:39 17.02.2022

16 лютого - ДЕНЬ ЄДНАННЯ!

Згідно з указом президента України 16 лютого 2022 року оголосили Днем єднання. Цього дня на будинках та спорудах майорить Державний Прапор України та лунає Державний Гімн України. Волноваське професійно-технічне училище долучилося до всеукраїнської єдності : "Україна - понад усе!" О 10.00 всім колективом виконали Державний Гімн України, провели захід із забезпечення медіаграмотності серед трудового колективу з питань протидії гібридним загрозам та інформаційно-пропагандистському впливу. Нехай цей день стане ще одним приводом сказати всьому світові, а головне - одне одному: МИ - РАЗОМ! МИ - ЄДИНІ! Слава Україні!

14:29 16.02.2022

"Разом для найкращого Інтернету"

Сьогодні, 08 лютого 2022 року відбулась онлайн-конференція зі здобувачами освіти Волноваського професійно-технічного училища до Дня безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом "Разом для найкращого Інтернету".

16:12 08.02.2022

З Днем Соборності України!

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.

14:43 22.01.2022

Бесіду щодо наслідків вживання спиртних напоїв, наркотичних засобів та тютюнопаління серед неповнолітніх, а також про згубний вплив наркотиків на молодь.

Сьогодні, 19 січня 2022 року, відбулась зустріч здобувачів освіти Волноваського професійно-технічного училища з інспектором ювенальної превенції відділу превенції Волноваського РВП ГУ НП в Донецькій області Митько Олександром Олеговичем, який провів бесіду щодо наслідків вживання спиртних напоїв, наркотичних засобів та тютюнопаління серед неповнолітніх, а також про згубний вплив наркотиків на молодь. Інспектор провів роз’яснювальну роботу серед здобувачів освіти, спрямовану на недопущення фактів вживання наркотичних засобів та психотропних речовин. Дітям були доведені норми чинного Кримінального Кодексу України за яким передбачено відповідальність. Також хлопцям та дівчатам розповіли про види наркотичних засобів та психотропних речовин, способи їх маскування, шкідливість наслідків, що настають від їх вживання. Після закінчення зустрічі всі присутні змогли задати питання правоохоронцю, на які отримали змістовні відповіді.

14:49 19.01.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора