A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Волноваське професійно-технічне училище

Новини

Дата: від до Скинути

Онлайн-заходи за допомогою сервісу Zoom, які були спрямовані на розкриття інформації щодо можливостей професійної (професійно-технічної) освіти, підвищення престижу робочих професій, в межах Всеукраїнського тижня ПТО.

В межах Всеукраїнського тижня професійної (професійно-технічної) освіти, за підтримки Волноваський районний центр зайнятості з 23 по 25 листопада 2021 року, відбулися онлайн-заходи за допомогою сервісу Zoom, які були спрямовані на розкриття інформації щодо можливостей професійної (професійно-технічної) освіти, її важливості для економіки України, підвищення престижу робочих професій. Наш заклад представляв заступник директора з НВР Сергій Володимирович Шатіло. Після проведеної відео презентації, Сергій Володимирович ознайомив випускників Мирненської, Ольгинської, Хлібодарівської громади із сучасними робітничими професіями, що користуються попитом на ринку праці, презентував особливості освітньої діяльності навчального закладу, розповів школярам про матеріально-технічну базу, та про можливості, які відкриваються перед учнями. Також запросив всіх присутніх на День відкритих дверей, який відбудеться 13 травня 2022 року у Волноваському професійно-технічному училищі.

13:01 26.11.2021

"Професії в секторі енергоефективності – тренд сьогодні і на майбутнє!"

Сьогодні, 24 листопада, о 10:00 відбулась онлайн-вікторина на національному рівні «Професії в секторі енергоефективності – тренд сьогодні і на майбутнє!» в межах Всеукраїнського тижня професійної освіти. До участі у конкурсній частині заходу запрошувались команди з кожного закладу професійної (професійно-технічної) освіти у складі двох здобувачів освіти. Конкурсна частина заходу проходила у форматі «quiz» (вікторина). Здобувачі освіти Волноваського професійно-технічного училища прийняли активну участь у цьому закладі на платформі Zoom з понад 285 командами. Бажаємо всім учасникам успіху, результати вікторини будуть оголошені у п’ятницю 26 листопада 2021 року.

12:55 24.11.2021

З Днем Гідності та Свободи.

День Гідності та Свободи – особлива дата для кожного свідомого українця, для кожного справжнього патріота, адже саме в цей день найгостріше відчувається сила єдності та безмежна гордість за те, що наша Батьківщина багата на справжніх героїв з великим серцем і високим духом, спроможних захистити національну свободу та боротися за щасливе майбутнє прийдешніх поколінь.

09:07 21.11.2021

У Волноваському професійно-технічному училищі відбувся захід до Дня Гідності та Свободи

Щороку, 21 листопада, в Україні відзначають День Гідності та Свободи. З метою утвердження ідеалів свободи і демократії, збереження і донесення до майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, до відзначення цього дня долучилося і Волноваське професійно-технічне училище.

09:12 19.11.2021

У Волноваському професійно-технічному училищі було проведено урок з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому».

З метою запобігання травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод та привернення уваги молоді до правил поведінки на дорогах 19 листопада 2021 року в Волноваському професійно-технічному училищі було проведено урок з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому».

09:10 19.11.2021

Засідання обласної методичної секції педагогічних працівників ЗП(ПТ)О за напрямком підготовки: сільське господарство.

16 листопада 2021 року, на платформі Zoom, навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Донецькій області було проведено засідання обласної методичної секції педагогічних працівників ЗП(ПТ)О за напрямком підготовки: сільське господарство.

15:22 16.11.2021

У Волноваському професійно-технічному училищі проходив тиждень енергозбереження та енергоефективності.

З метою формування у здобувачів освіти свідомого ставлення до необхідності збереження енергетичних ресурсів у побуті та роботі, з 8 по 12 листопада у Волноваському професійно-технічному училищі проходив тиждень енергозбереження та енергоефективності. У рамках цього тижня було проведено ряд заходів, спрямованих на інформування учнівської молоді, виховання в неї бережливого ставлення до енергетичних ресурсів, організаційні та технічні заходи з економного споживання енергоресурсів, тематичні онлайн-заняття, щодо економного витрачання енергоресурсів, консультування учасників освітнього процесу з питань енергоефективності та енергозбереження, презентація розробок та проектів здобувачів освіти, презентація інформаційних проектів та онлайн-перегляд відеофільмів на екологічну тематику.

09:29 15.11.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора